KONST / Litografier / Färglitografi 15125333
nr 1512 5333
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. "Flickorna Lundgrens Kafé". Signerad, numrerad 14/300. Färglitografi, bildmått: 34x41 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:33:54
100 kr
150 kr
250 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson